ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ A TLAČ

Efektívny postprocess a retuš sú témami našich kurzov úpravy fotografií. Na kurze Adobe Lightroom pre začiatočníkov Vás oboznámime so základnými pricnípmi záznamu digitálneho obrazu, farebnými režimami a rozlíšením. Naučíte sa efektívne pracovať v profesionálnom programe Adobe Lightroom, ktorý používajú nielen profíci, ale aj nadšení hobby fotografi po celom svete. Vďaka svojej jednoduchosti a prehľadnosti sa stal Lightroom jedným z najobľúbenejších grafických programov pre fotografov.

Poznatky z tohto kurzu si môžete rozšíriť na kurze Adobe Lightroom pre pokročilých.

Pokročilé techniky postprocessu fotografií a retuše sú aj témou kurzu Adobe Photoshop pre fotografov, kde sa naučíte pracovať s vrstvami, maskami a tvoriť zložitejšie koláže.

Na Kurze Grafik – dizajnér sa zoznámite s ďalšími grafickými programami – ako napr. Adobe InDesign a Adobe Illustrator.

Pripravili sme pre Vás taktiež praktický workshop práce so softvérom CEWE FOTOSVET. Nechajte svoje fotografie ožiť vďaka CEWE FOTOKNIHE podľa vlastného návrhu!

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop.