ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ A TLAČ

Efektívny postprocess a retuš sú témami našich kurzov úpravy fotografií. Na kurze Adobe Lightroom pre začiatočníkov Vás oboznámime so základnými pricnípmi záznamu digitálneho obrazu, farebnými režimami a rozlíšením. Naučíte sa efektívne pracovať v profesionálnom programe Adobe Lightroom, ktorý používajú nielen profíci, ale aj nadšení hobby fotografi po celom svete. Vďaka svojej jednoduchosti a prehľadnosti sa stal Lightroom jedným z najobľúbenejších grafických programov pre fotografov.

Poznatky z tohto kurzu si môžete rozšíriť na kurze Adobe Lightroom pre pokročilých.

Pokročilé techniky postprocessu fotografií a retuše sú aj témou kurzu Adobe Photoshop pre fotografov, kde sa naučíte pracovať s vrstvami, maskami a tvoriť zložitejšie koláže.

Na Kurze Grafik – dizajnér sa zoznámite s ďalšími grafickými programami – ako napr. Adobe InDesign a Adobe Illustrator.

Pripravili sme pre Vás taktiež praktický workshop práce so softvérom CEWE FOTOSVET. Nechajte svoje fotografie ožiť vďaka CEWE FOTOKNIHE podľa vlastného návrhu!

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop.