INDIVIDUÁLNE KURZY

Máte špecifický fotografický problém, potrebujete odbornú radu alebo konzultáciu? Sme Vám k dispozícii formou individuálych kurzov fotografovania a grafickej úpravy fotografií. Obsah i dĺžku trvania fotokurzu prispôsobíme presne podľa Vašich požiadaviek – vypracujeme pre Vás individuálny učebný plán prispôsobený Vašim potrebám.

Formou vyučovania one-to-one realizujeme aj Kurz makro fotografie a tiež Kurz grafik – dizajnér.

Individuálny kurz môže prebiehať v našom ateliéri alebo u Vás doma či vo firme. Môžete ho absolvovať aj online – cez Skype. Pri rozhovore je možné zdieľať našu/Vašu obrazovku počítača.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop. Na svoje si prídu aj nadšenci fotografovania mobilom. Osem našich kurzov je akreditovaných Ministerstvom školstva SR, číslo akreditácie: 3850/2023/100/1