POKROČILÍ

Na kurzoch fotografovania pre pokročilých Vás naučíme pracovať s externým bleskom nasadeným na fotoaparáte i použitým ďiaľkovo, ďalej s ateliérovým vybavením – používať štúdiové záblesky a rôzne modifikátory svetla (foto-dáždniky, softboxy, odrazné dosky, statívy, voštiny, klapky…). Zoznámite sa so základnými postupmi pri fotografovaní portrétu v ateliéri, ale aj so zložitejšími svetelnými schémami. Ukážeme Vám, ako dosiahnuť maximálny efekt s minimálnym vybavením.

Kurzy Externý blesk a Portrét v ateliéri sú akreditované Ministerstvom školstva SR, číslo akreditácie: 3850/2023/100/1, oba spolu ako modul Fotografovanie s umelým svetlom – externý blesk a ateliérové svietenie.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop. Na svoje si prídu aj nadšenci fotografovania mobilom. Osem našich kurzov je akreditovaných Ministerstvom školstva SR, číslo akreditácie: 3850/2023/100/1