DARČEKOVÉ POUKAZY

Hľadáte originálny darček? Darujte kurz fotografovania!
Ponúkame Vám darčekové poukazy na rôzne typy fotokurzov pre úplných začiatočníkov i pre pokročilejších fotografov. Poukaz si môžete zakúpiť na skupinový, ale aj na individuálny kurz fotografovania.

Taktiež pre Vás máme celkom nové poukazy na kurzy fotenia mobilom, ktoré sú spojením vzdelávania a dobrej zábavy. 🙂

Ak sa neviete rozhodnúť, aký fotokurz vybrať, zvoľte poukaz s finančným kreditom, ktorý si môže obdarovaný uplatniť na ľubovoľný typ kurzu. V prípade vyššej hodnoty kurzu môže zostávajúcu sumu doplatiť. V prípade nižšej hodnoty kurzu si kredit vyčerpá postupne, na viac kurzov. Ak si želáte vystaviť darčekový poukaz s kreditom v inej hodnote, ako ponúkame, neváhajte nám napísať cez kontaktný formulár.

Poukazy sa objednávajú online, po úhrade faktúry Vám pošleme mailom poukaz vo formáte PDF pripravený na tlač.
Všetky darčekové poukazy platia 1 rok od zakúpenia.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop. Na svoje si prídu aj nadšenci fotografovania mobilom. Osem našich kurzov je akreditovaných Ministerstvom školstva SR, číslo akreditácie: 3850/2023/100/1