Fotokurzy v Bratislave

Naše kurzy fotografovania v Bratislave prebiehajú v profesionálne vybavenom fotoštúdiu ZWENG, ktoré sa nachádza na Prešovskej 45 v Ružinove (areál Improkom).  Parkovanie je možné napr. pri Bille na Bajkalskej ulici (za poplatok) alebo v okolitých uličkách. Odporúčame však využiť spoje MHD.
Okrem nášho najobľúbenejšieho Fotokurzu pre začiatočníkov, môžete v Bratislave absolvovať aj kurz Fotenia mobilom, a tiež kurzy zamerané na tvorbu videa. Taktiež si s našimi lektormi môžete dohodnúť individuálny fotokurz alebo online fotokurz cez Skype.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop. Na svoje si prídu aj nadšenci fotografovania mobilom. Osem našich kurzov je akreditovaných Ministerstvom školstva SR, číslo akreditácie: 3850/2023/100/1