KURZ GRAFIK – DIZAJNÉR

 

formou výuky one-to-one

Typ kurzu: INDIVIDUÁLNY KURZ

NAUČTE SA VYTVORIŤ VIZITKU, LOGO, PLAGÁT ČI KATALÓG!

Chcete sa zdokonaliť v oblasti grafického dizajnu a naučiť sa vytvárať príťažlivé vizuálne materiály? Radi by ste pracovali v oblasti DTP (desktop publishing) ale chýbajú Vám vedomosti a zručnosti potrebné pri práci s grafickými programami Adobe? Potom je kurz GRAFIK – DIZAJNÉR určený presne pre Vás. Formou individuálnych stretnutí pri práci na konkrétnych zadaniach sa naučíte ako navrhnúť logo, leták, plagát alebo katalóg a pripraviť ho na finálne použitie. Na kurze sa zdokonalíte v typografii, vektorovej grafike a ich spoločnej interakcii s fotografiami. Vedomosti, ktoré na kurze získate môžete zúročiť pri propagácii vlastnej značky, prácach na zákazku alebo ako grafik v reklamnej agentúre. Kurz je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých uchádzačov. 

Kurz prebieha vo fotoateliéri, v teréne alebo priamo u Vás doma – podľa obsahu konkrétnej lekcie.

Na kurz si prineste:

  • notebook s nainštalovaným grafickým programom podľa témy kurzu (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop…)
  • prípadne vlastné grafické práce na konzultáciu

Cena kurzu: od 40 €/hod. v závislosti od typu kurzu. Minimálna dĺžka jedného stretnutia je 2 hodiny.

Kurz sa realizuje v Košiciach, Poprade alebo v inom meste podľa dohody.

Prihlásenie sa na kurz prebieha online, platbu je možné realizovať prevodom na účet, bankovou kartou alebo priamym vkladom hotovosti v ktorejkoľvek pobočke Slovenskej Sporiteľne.

Pre prihlásenie sa na kurz nás prosím kontaktujte cez formulár a napíšte nám, o aký typ kurzu máte záujem a čo by ste sa potrebovali naučiť.

11 + 3 =

DARČEK PRE KAŽDÉHO!

Každý účastník našich fotokurzov získa zľavový kupón na tlač fotografií, fotokníh a fototobrazov od firmy CEWE. Širokú ponuku produktov nájdete na www.cewe.sk.

VYBAVENIE PRE FOTOGRAFOV

Na našich kurzoch si môžete vyskúšať vybranú fototechniku.
Širokú ponuku produktov nájdete na www.4studio.sk.