Mgr. Michaela Eliáš

 

fotografka a lektorka

 

Som fotografka na voľnej nohe a pôsobím v Košiciach. Fotografovaniu sa aktívne venujem 18 rokov. Realizujem sa najmä v oblasti portrétnej a reklamnej fotografie. Ukážky mojich prác nájdete na mojich webových stránkach:

www.michaelaelias.sk
www.vlnkafoto.sk

 

Okrem fotografovania lektorujem kurzy fotografie a grafickej úpravy fotografií, kde zúročujem svoje skúsenosti z pedagogickej činnosti na odbore Fotografického dizajnu Školy umeleckého priemyslu v Košiciach. Na škole som vyučovala 7 rokov a v oblasti fotografie a digitálnej grafiky som vzdelávala viac ako stovku študentov. Učím rada. Rada odovzdávam skúsenosti, ktoré som získala rokmi svojej práce a duševne ma napĺňa vidieť progres u svojich žiakov. Som tu pre Vás. 🙂

LEKTORUJEM KURZY:

Fotokurz pre začiatočníkov

Kúpili ste si fotoaparát, ale fotíte väčšinou v automatickom režime? Príďte na náš kurz a posuniete svoje fotky na novú úroveň.

79€/osoba

Portrét v prirodzenom svetle

Aké je „dobré svetlo“ pre fotografa? Ako si poradiť s fotením na ostrom slnku a ako urobiť krásnu fotku, keď je zamračené? Svetlo je základ 🙂

79€/osoba

Individuálny fotokurz

Radi by ste sa naučili lepšie fotografovať, ale nechcete sa vzdelávať v skupine? Potom je individuálny fotokurz práve pre Vás!

od 150€/3 hod.

Portrét v ateliéri

Ako dosiahnuť maximálny efekt s minimálnym vybavením? Vyškúšajte si fotografovanie modelky v profesionálne vybavenom fotoštúdiu.

125€/osoba

 

Adobe Lightroom pre začiatočníkov

Chcete upravovať a retušovať fotografie ako profesionál? Vyťažte z Vašich fotografií maximum a posuňte sa na novú, profesionálnejšiu úroveň.

175€/osoba

Externý blesk

Mnoho začínajúcich fotografov sa práce s bleskom bojí a obáva sa, že budú fotky kvôli nemu pôsobiť neprirodzene. Ovládať blesk je však výhra!

125€/osoba

Kompozícia a fotografické objektívy

Okrem perfektného zvládnutia techniky a svetla je práve kompozícia základným kameňom, na ktorom stojí naozaj dobrá fotografia.

79€/osoba

Adobe Lightroom pre pokročilých

Okrem farebnej úpravy, retušovania a triedenia fotiek ponúka Lightroom aj množstvo pokročilých nástrojov, o ktorých ste možno nevedeli 😉

175€/osoba

Fotokurz pre firmy

Zaškolíme Vašich zamestnancov vo fotografovaní jednoduchých portrétov, produktov či firemných akcií.

270€/3 hod.

Večerná škola tvorivej fotografie

Umelecky zamerané štúdium fotografie. Intenzívne 6-mesačné vzdelávanie ukončené spoločnou absolventskou výstavou.

140€/mesiac

Fotenie mobilom – základný kurz

Či už fotíte mobilom len pre zábavu alebo potrebujete vylepšiť firemný Instagram, naučíme Vás užitočné triky, ktoré vylepšia Vaše fotografie.

79€/os.

Online fotokurz cez Skype

Potrebujete pomoc pri fotografovaní alebo sa chcete s niekým poradiť o svojich fotografiách? Sme tu pre Vás už aj online.

90€/2 hod.