Mgr. Michaela Eliáš

fotografka a lektorka

 

Som fotografka na voľnej nohe a pôsobím v Košiciach. Fotografovaniu sa aktívne venujem 14 rokov. Realizujem sa najmä v oblasti portrétnej a reklamnej fotografie. Ukážky mojich prác nájdete na mojich webových stránkach:

www.michaelaelias.sk
www.vlnkafoto.sk

 

Okrem fotografovania lektorujem kurzy fotografie a grafickej úpravy fotografií, kde zúročujem svoje skúsenosti z pedagogickej činnosti na odbore Fotografického dizajnu Školy úžitkového výtvarníctva v Košiciach. Na škole som vyučovala 7 rokov a v oblasti fotografie a digitálnej grafiky som vzdelávala viac ako stovku študentov. Učím rada. Rada odovzdávam skúsenosti, ktoré som získala rokmi svojej práce a duševne ma napĺňa vidieť progres u svojich žiakov. Som tu pre Vás. 🙂

LEKTORUJEM KURZY:

Fotokurz pre začiatočníkov

Kúpili ste si fotoaparát, ale fotíte väčšinou v automatickom režime? Príďte na náš kurz a posuniete svoje fotky na novú úroveň. 

od 59€ / osoba

Portrét v prirodzenom svetle

Aké je „dobré svetlo“ pre fotografa? Ako si poradiť s fotením na ostrom slnku a ako urobiť krásnu fotku, keď je zamračené? Svetlo je základ 🙂

od 59€ / osoba

Individuálny fotokurz

Radi by ste sa naučili lepšie fotografovať, ale nechcete sa vzdelávať v skupine? Potom je individuálny fotokurz práve pre Vás!

od 30€ / hod

Portrét v ateliéri

Ako dosiahnuť maximálny efekt s minimálnym vybavením? Vyškúšajte si fotografovanie modelky v profesionálne vybavenom fotoštúdiu.

od 99€ / osoba

Adobe Lightroom pre začiatočníkov

Chcete upravovať a retušovať fotografie ako profesionál? Vyťažte z Vašich fotografií maximum a posuňte sa na novú, profesionálnejšiu úroveň.

od 119€ / osoba

Externý blesk

Mnoho začínajúcich fotografov sa práce s bleskom bojí a obáva sa, že budú fotky kvôli nemu pôsobiť neprirodzene. Ovládať blesk je však výhra!

od 99€ / osoba

Hry so svetlom

Fotografia nemusí byť vždy len o konkrétnom námete. Nájdite novú radosť z fotenia v abstraktnej fotografii.

od 49€ / osoba

Adobe Lightroom pre pokročilých

Okrem farebnej úpravy, retušovania a triedenia fotiek ponúka Lightroom aj množstvo pokročilých nástrojov, o ktorých ste možno nevedeli 😉

od 119€ / osoba

Fotokurz pre firmy

Zaškolíme Vašich zamestnancov vo fotografovaní jednoduchých portrétov, produktov či firemných akcií. 

od 50€ / hod

Online fotokurz cez Skype

Potrebujete pomoc pri fotografovaní alebo sa chcete s niekým poradiť o svojich fotografiách? Sme tu pre Vás už aj online.

od 25€ / hod

Fotoworkshop v Betliari

Fotografovanie modelky v historickom kostýme v nádherných priestoroch kaštieľa… takáto príležitosť nebýva každý deň!

129€ / osoba

Kompozícia a fotografické objektívy

Okrem perfektného zvládnutia techniky a svetla je práve kompozícia základným kameňom, na ktorom stojí naozaj dobrá fotografia.

od 59€ / osoba