Richard Weber

videotvorca a fotograf

 

K video tvorbe, ale aj foteniu pristupujem ako k poctivému remeslu, v ktorom treba nájsť balans medzi technickým a kreatívnym myslením. Od roku 2017 aktívne lektorujem viaceré kurzy a workshopy vo svojom fotoštúdiu Zweng v Bratislave. Ukážky mojich prác nájdete na mojej webovej stránke:

www.zweng.sk

 

LEKTORUJEM KURZY:

Fotokurz pre začiatočníkov

Kúpili ste si fotoaparát, ale fotíte väčšinou v automatickom režime? Príďte na náš kurz a posuniete svoje fotky na novú úroveň.

79€/osoba

Video workshop

Prinášame Vám jedinečný workshop zameraný na tvorbu videí pomocou digitálnej zrkadlovky či mirrorless fotoaparátu.

89€/125€/osoba

Strih videa

Videoprodukcia je vždy spojená so strihom videa. Na našom kurze Vám ukážeme, ako využívať na strih videa bezplatný program DaVinci Resolve.

89€/125€/osoba

Individuálny ONLINE fotokurz cez Skype

Potrebujete pomoc pri fotografovaní alebo sa chcete s niekým poradiť o svojich fotografiách? Sme tu pre Vás už aj online.

90€/2 hod.

Individuálny fotokurz

Radi by ste sa naučili lepšie fotografovať, ale nechcete sa vzdelávať v skupine? Potom je individuálny fotokurz práve pre Vás!

od 135€/3 hod.

Fotokurz pre firmy

Zaškolíme Vašich zamestnancov vo fotografovaní jednoduchých portrétov, produktov či firemných akcií. 

od 270€/3 hod.

Fotenie mobilom – základný kurz

Či už fotíme mobilom len pre zábavu alebo potrebujete vylepšiť firemný Instagram, naučíme Vás užitočné triky, ktoré vylepšia Vaše fotografie.

79€/osoba

Individuálny kurz fotenia mobilom

Pri individuálnom kurze fotenia mobilom sa lektor venuje len Vám – môžete sa učiť fotografovať produkty, krajiny, interiéry… 

135€/3 hod.