Mgr. Jozef Vokál

fotograf  a lektor

 

Fotografia ma uchvátila už v detstve. Bol som unesený tým, ako sa ňou dá vyjadriť krása, emócie či zmraziť moment a uchovať si tak spomienky na daný okamih. Fotografii sa profesionálne venujem od roku 2015, no moje vzdelávanie sa v tejto sfére trvá od útleho veku. Keď otec kúpil film do našich starých analógových fotoaparátov, mal som sviatok. 🙂 Moja túžba po fotografii od toho momentu rástla a rastie aj naďalej. Ukážky mojich prác nájdete na mojej webovej stránke:

www.vokal.sk
Instagram: @jozef.vokal
Facebook: Fotografia – Vokál

 

Venujem sa najmä portrétnej a svadobnej fotografii, no rád fotografujem aj krajinky, produkty či interiér. Práve preto mám rád svet fotografie – jej diverzita a možnosti sú v dnešnej dobe neobmedzené.

LEKTORUJEM KURZY:

Fotenie mobilom – základný kurz

Či už fotíme mobilom len pre zábavu alebo potrebujete vylepšiť firemný Instagram, naučíme Vás užitočné triky, ktoré vylepšia Vaše fotografie.

79€/osoba

Individuálny fotokurz

Radi by ste sa naučili lepšie fotografovať, ale nechcete sa vzdelávať v skupine? Potom je individuálny fotokurz práve pre Vás!

od 135€/3 hod.

Tvorba CEWE fotoknihy

Nechajte svoje fotografie ožiť vďaka CEWE FOTOKNIHE podľa vlastného návrhu! Pripravili sme pre Vás praktický workshop práce so softvérom CEWE FOTOSVET.

ZADARMO