Darina a Tomáš Rázgovci

 

manželská dvojica fotografov

 

Sme manželská dvojica, pre ktorú je fotografovanie spoločnou profesiou a zároveň dlhoročnou záľubou.
Tomáš svoj prvý fotoaparát držal v rukách v roku 1993. Ako profesionál (od roku 2012) fotil prevažne najprv reklamnú a portrétnu fotografiu. Darinka čaro objektívu objavila v roku 2009 a prácou sa pre ňu fotenie stalo v roku 2015.
Spoločnému fotografovaniu zamilovaných dvojíc a svadieb sa venujeme asi štyri roky. Začali sme krátko po tej našej, ktorá bola pre nás tou správnou inšpiráciou.

 

V rokoch 2013 až 2015 sme boli zakladajúcimi členmi podtatranského fotoklubu I LOVE PHOTOGRAPHY n.o., kde sme sa aktívne podieľali na organizovaní workshopov, výstav a súťaží. V tomto čase sme intenzívne pracovali s členmi, ako aj s hosťujúcimi profesionálnymi umelcami.
Nadobudnuté skúsenosti sme potom zúročili pri spoločnom podnikaní a teraz ich radi odovzdáme vám.

www.darinatomas.sk
Instagram: @darina_tomas_photography

LEKTORUJEM KURZY:

FOTOKURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV

Naučíme Vás porozumieť nastaveniam Vášho fotoaparátu a používať ich kreatívnym spôsobom. Zoznámite sa so základnými pojmami fotografickej expozície: čas – clona – ISO a zistíte, ako ovplyvňujú Vaše fotografie.
Príde aj krásna modelka ;)

WORKSHOP FOTO RANDE –
EMÓCIE VO FOTOGRAFII

Hoci fotenie ľudí môže vyzerať jednoducho, vytvorenie spojenia s Vaším “modelom” môže byť niekedy výzvou. Na našom kurze Vám ukážeme, ako svoje objekty “nepózovať” pred objektívom, a predsa vytvoriť zábery plné emócií. Či už fotíte klientov na objednávku alebo rodinu či známych len tak na pamiatku :) Čaká Vás príjemné prirodzené prostredie kaviarne, sympatická dvojica modelov a manželská dvojica lektorov.

INDIVIDUÁLNY FOTOKURZ

Radi by ste sa naučili lepšie fotografovať, ale nechcete sa vzdelávať v skupine? Potom je individuálny fotokurz práve pre Vás!
Obsah i dĺžku trvania fotokurzu prispôsobíme presne podľa Vašich požiadaviek – vypracujeme pre Vás individuálny učebný plán prispôsobený Vašim potrebám.