STREDNE POKROČILÍ

Ak už viete používať svoj fotoaparát v manuálnom režime a ovládate pojmy čas – clona – ISO, avšak Vaše fotky stále nie sú také, ako očakávate, potom sú kurzy pre stredne pokročilých fotografov vhodné práve pre Vás! Naučíme Vás pracovať so svetlom externého blesku, používať ho nasadený na fotoaparáte i odpálený diaľkovo.

Zoznámite sa so základmi pózovania pri fotení mužského i ženského modelu a pri fotení páru.

Na Fotovíkende s Robom Kočanom si vyskúšate ručné kolorovanie svojich snímkov, vyvolávanie klasických fotografií pod holým nebom, ale aj fotografovanie krajiny.

Pre stredne pokročilých fotografov je vhodný tiež kurz retuše a grafickej úpravy fotografií v programe Adobe Lightroom.

Základy fotografovania využijete aj pri Video workshope pre začiatočníkov.
Kurzy pre začiatočníkov realizujeme v Košiciach a Bratislave. Každý z týchto kurzov je možné absolvovať individuálnou alebo skupinovou formou. Po absovlovaní kurzu dostávajú účastníci certifikát.

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Široká ponuka kurzov pre začiatočníkov i pokročilých

Či už ste úplný začiatočník, nadšený hobby fotograf alebo perspektívny profesionál, ktorý by sa chcel fotografovaním živiť, sme tu pre Vás! Naučíme Vás ovládať zrkadlovku, mirrorless alebo iný fotoaparát a vyťažiť z neho maximum. Ponúkame kurzy zamerané na fotografovanie s bleskom i na prácu v ateliéri. Okrem fotografovania sa u nás naučíte aj grafickú úpravu a retuš fotografií v Adobe Lightroom a Photoshop.